Rekrutacja w Neuronie: poszukujemy specjalisty ds. PR (account executive)

Poszukujemy pracowników, którzy wniosą do naszego zespołu entuzjazm i świeże spojrzenie na komunikację oraz pomogą nam przekraczać oczekiwania naszych klientów.

Stanowisko: specjalista ds. PR (account executive)

Zakres obowiązków i cechy idealnego kandydata:

Osoba, której poszukujemy, będzie prowadzić projekty komunikacyjne dla naszych klientów. Dlatego naszą idealną kandydatkę/kandydata cechuje umiejętność rozwiązywania problemów przy ograniczonych zasobach, entuzjazm i inteligencja – czyli to, co potrzebne jest we współczesnym biznesie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów w zakresie public relations i/lub szeroko pojętej komunikacji
  • nastawienia na osiąganie efektów i poczucie odpowiedzialności,
  • otwartości na nowe zadania i chęci rozwoju osobistego i zawodowego,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • mile widziane będzie doświadczenie związane z prowadzeniem kampanii marketingowych i reklamowych online oraz/lub wcześniejsza praca w mediach,
  • znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem w wysokości od 3 400 do 4 900 zł brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia),
  • wyjątkową atmosferę w pracy: wiele wymagamy, ale rozumiemy, jak ważna jest równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym,
  • możliwość rozwoju: jesteśmy firmą doradczą i pracujemy według standardów największych polskich i międzynarodowych firm,
  • stabilną pozycję zawodową: jesteśmy na rynku od ponad 15 lat.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie wyłącznie CV na adres: praca@neuron.pl. Wybrane osoby zaprosimy na krótką rozmowę rekrutacyjną.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 

>>> Jeżeli podobał Ci się ten post pozwól przeczytać go innym! Poniżej znajdziesz przyciski do social sharing. Możesz również polubić nasz fanpage na Facebooku lub profil w serwisie LinkedIn.

Możesz także za darmo pobrać dwa darmowe poradniki przygotowane przez nasz zespół: jeden o tym, jak samodzielnie przygotować warsztat komunikacyjny, a drugi – jak przygotować organizację na kryzys.

Oczywiście wszystkich zainteresowanych usługami PR zapraszamy do kontaktu: oferta Neuron Agencji PR . 

Krótko o nas: jesteśmy warszawską agencją specjalizującą się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych, również z zakresu komunikacji wewnętrznej. Pracujemy m.in. dla PKO Banku Polskiego, Netii, Arvala, J.W. Construction i PGNiG. Agencja jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych agencji Plexus PR i Sotiria Security Comms. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.neuron.pl